Як швидко вивчити італійську?

Як швидко вивчити італійську?

Це реально працює!!!

Як швидко вивчити італійську?

Для того, аби швидко вивчити італійську мову, потрібно зробити декілька правильних кроків:

Крок 1. Потрібно визначитися з поставленою метою і рівнем, який бажаєте досягти. 

Крок 2. Потрібно визначити скільки у вас є часу і коли ви його готові приділяти вивченню

Крок 3. Потрібно визначити за яким графіком ви можете займатися і в якому форматі будуть проходити уроки.

Крок 4. Приступити до вивчення мови, не роблячи великих перерв у навчанні.

 

Підбір літератури

При вивченні італійської мови також дуже важливо правильно підібрати матеріал, за яким проходить навчання. Ми рекомендуємо уникати дуже "розумних" підручників з великим нашаруванням розумних фраз, які зможе розшифрувати лише викладач, і то повільно! Пояснення граматичних правил повинні надаватися зрозумілою мовою, в поясненні повинні бути наведені приклади, бажано з перекладом. Також не буде великої користі від дорогих іноземних підручників з кольоровими картинками, в яких картинки займають більше, ніж 60% сторінки. Їхня інформативність - маленька, а вартість - висока. 

У нас, в центрі вивчення італійської мови Big City ми використовуємо свою власну програму і багато різних фрагментів з інших підручників, які вам купувати не доведеться.

Також ми не рекомендуємо з самого початку самостійно читати неадаптовану літературу на італійській мові, навіть ті ж самі казки. Чому? Тому що в італійському є багато специфічних особливостей, одна з них - це вживання двох дивних минулих часів, на яких у повсякденному житті ніхто не розмовляє і вони використовуються лише, в основному, в літературі. Якщо взяти неадаптованих текст, то може скластися враження, що ти взагалі нічого не розумієш і що в італійській ти повний нуль, і незрозуміло чим займався останні кілька місяців... А вся справа в тому, що форми дієслів в цих минулих часах, дуже дивні. І ще раз, ці часи в розмовній мові майже не використовуються.

Не дуже корисним може виявитися і читання газет італійською мовою. У журналістиці використовують свою особливу мову, це не зовсім італійська, а саме мова журналістів. Побудова фраз в журналістській мові є вкрай заплутаною, зустрічається дуже багато іноземних слів і багато всякої абракадабри. На відміну від газет, італійські журнали трохи легше читати.

  

Альтернативні способи вивчення італійської мови

Використання мультимедійних програм та онлайн вивчення, не дивлячись на безкоштовність ресурсів, це не завжди найкращий спосіб вивчити італійську мову, зважаючи на певну їхню обмеженість і відсутность можливості уточнити тих моментів, які Вас зацікавили, у викладача або репетитора.

Італійська в скайпі - теж не самий ідеальний варіант. Іноді, через технічні проблем, рівень уваги учня знижується в рази. Відсутність особистого контакту з викладачем робить урок менш цікавим.

Перегляд фільмів італійською мовою можна використовувати в якості додаткового інструменту вивчення італійської мови, але, знову-таки, тут є одне «але». До вибору фільмів для перегляду, слід підходити дуже уважно. Є багато фільмів, комедій, які дуже яскраво відображають італійський менталітет і культуру, але також можна зустріти багато діалектизмів, наприклад, фільм Benvenuti al Sud. Фільм дуже класний, але для перегляду з метою вивчення італійської мови - зовсім не рекомендований.

Також не рекомендовано робити основний упор на аудіо курс італійської мови. Його можна використовувати тільки як підручний матеріал. Чому? Тому що у Вас в голові відкладається тільки та чи інша фраза, лише в одному певному формулюванні, а якщо йог трохи змінити, Ви відразу ж зіб'єтеся з пантелику і не зможете відповісти на найпростіше запитання. Для самостійного вивчення італійської мови в якості основного джерела інформації аудіо курс не підходить, але він може бути дуже корисний для запам'ятовування нових слів в якості додаткового інструменту.

Вивчити усю італійську по самовчителю спробувати можна, але це не зовсім реально. При виборі самовчителя потрібно звертати увагу на:

  • рік випуску (написання, а не перевидання матеріалу в новій обкладинці)
  • пояснення правил читання з аудіоматеріами в додатку
  • доступне пояснення італійської граматики
  • вправи з ключами

Чи можна вивчити італійську по пісням? Грунтовно - ні, але прослуховування пісень може дуже допомогти, особливо коли  зараз текст будь-якої пісні можна знайти в глобальній мережі інтернету та ще й з перекладом!

Спілкування із носіями однозначно допоможе при вивченні італійської мови, але і тут є своє «але». А Ви впевнені, що Вас не навчають діалекту, а саме класичній італійській, на якій Вас зрозуміють в будь-якому регіоні Італії? Як би там не було, краще за все італійська запам'ятовується, тоді, коли ти знаходишся в їхньому середовищі, де навіть самі стіни підказують форму того чи іншого неправильного дієслова, в хід іде міміка, жести та інші засоби передачі інформації. 

 

Графік занять

Чому ми займаємося двічи на тиждень? Не тому що ми не в змозі робити уроки тричі на тиждень, а тому, що ця ідея себе не виправдовує! Із власного досвіду можемо сказати, що кожної п'ятниці є прогульники, які після важкого робочого тижня йдуть гуляти, тусити, займатися чим завгодно, але не навчанням. А потім ці прогульники приходять на урок в понеділок і починають гальмувати всю групу, викладач відволікається на додаткове пояснення вдруге, а група нудьгує. Якщо в групі 6-8 чоловік, то, хоча б половина з них пропустить одну з п'ятниць. А п'ятниць в одному місяці, як мінімум, чотири. Ось і виходить, що у групи створюється ілюзія, що вони займаються інтенсивно, а насправді все не зовсім так. Тут питання і грошей і часу. Тому двічи на тиждень - це реально. Матеріалу даємо багато.