Про школу

Про школу

Мовний центр із вивчення італійської мови Big City існує з 2008 р. Наш офіс знаходиться в центрі Києва. Наш офіс знаходиться в центрі Києва. З самого початку планувалося, що це будуть курси із вивчення італійської мови, на які учні ходитимуть з великою зацікавленістю і задоволенням. Так і вийшло.

 

За роки роботи наших курсів італійської мови в Києві, ми не тільки набули великого досвіду, але й підібрали сильний склад викладачів італійської мови, які проходили практику в Італії, використовуємо свою методику навчання, яка дозволяє нашим учням за більш короткі терміни отримувати той рівень знань, який надають в інших школах італійської мови за більш тривалий період.

 

Школа італійської мови Big City не працює з «молодими, перспективними фахівцями без досвіду викладацької діяльності та відповідної освіти». Всі наші викладачі італійської мови - професіонали, які мають відповідну освіту і чималий досвід роботи, відмінно володіють італійською мовою і вміють знаходити свій підхід до кожного учня.

 

Основний акцент робиться на використання нестандартного підходу при вивченні іноземних мов, що забезпечує швидкий результат і підвищення ефективності і концентрації уваги при навчанні.

  

Наші курси італійської мови в Києві

Успішна робота мовного центру завжди залежить від декількох факторів, основні з них - це правильно підібраний матеріал, відточена методика і хороший викладач. При дотриманні цих умов всі уроки італійської будуть не лише інформативними, а і дуже цікавими. Саме такий підхід є одним із найрезультативніших, доведено на практиці. У 2013 році всі наші випускники без проблем поступили в італійські університети, а одна з наших учениць отримала найвищі бали з усіх іноземців, які складали вступний іспит з італійської в університеті La Sapienza, вона провчилася у нас всього лише 10 місяців !!!