Наша методика

Наша методика

У чому полягають відмітні особливості вивчення італійської мови і чому італійську найлегше за все вивчати саме в нашому мовному центрі? Все дуже просто: ми робимо методику «під учня». Як це? Вам краще це запитати у наших учнів, які перебігли до нас з інших курсів.

 

У чому секрет? Все дуже просто: можна окремо вчити слова і окремо граматику. А ми взяли, от, все це і з'єднали! Можна ж поєднувати приємне з корисним, від цього не тільки економиш гроші на навчанняб але й дорогоцінний час. Саме така економія зробить ваше вивчення італійської ще більш приємним (це на додачу до чаю або кави, якими ми пригощаємо на уроках).

 

Ми знаємо як можна швидко вивчити італійську мову.

 

Почнемо з програми. Вона продумана таким чином, що використовує всі основні інструменти, які допомагають у вивченні італійської мови, стимулюють розвиток мовлення іноземною мовою, допомагають здійснити плавний перехід на італійську логіку побудови речень.

 

Також, однією з особливостей нашої школи з вивчення італійської мови, є зведене майже до нуля навантаження на домашню роботу. Домашніх завдань дуже мало. Весь матеріал вивчається на уроках, і, повірте, це ефективно! Вдома ми просимо, а не наполягаємо, переглянути лише матеріал, пройдений у класі.

 

Програма із вивчення італійської мови складається нашими викладачами та методистами і ми не будемо просити вас купувати дорогі підручники, все, що потрібно, ми видамо Вам самі.

 

За один рік ви зможете пройти до чотирьох рівнів навчання.

 

Поради для тих, хто хоче дізнатися про те, як можна швидко вивчити італійську мову:

1. для початку потрібно залишити ілюзію, що італійська мова легка

2. потрібно перестати шукати логіку в італійській мові або формулу, за якою можна навчитися розмовляти правильно, інакше можна збожеволіти

3. потім потрібно визначити яка пам'ять у вас працює краще (візуальна, слухова або письмова)

4. спробувати використовувати одночасно кілька пам'ятей

5. намагайтеся не зловживати мультимедійними та комп'ютерними програмами