Італійська скайпом

Італійська скайпом

Курси італійської по скайпу допоможуть вам скоротити величезну кількість часу, який займав би проїзд до місця проведення уроків, а для тих, хто проживає в інших містах це, по суті, єдина можливість вивчати італійську мову з викладачем. Онлайн курси - це окрім економії часу це ще і одна з найпоширеніших форм навчання, оскільки є комфортною як для вас, так і для викладача, з огляду на те, що місце проведення уроків кожен вибирає для себе сам. Крім місця проведення ви також вибираєте день і час, на яке ми призначимо заняття. А для проведення уроку потрібно не так вже й багато: внести передоплату лише за один урок (ми не вимагаємо від наших учнів передоплати за місяць), переконатися в тому, що гроші пішли і зайти в мережу.

Навчання онлайн проходить з використанням програми скайп і це аж ніяк не єдиний інструмент зв'язку з нашого арсеналу. Також ми можемо використовувати будь-яку іншу безкоштовну програму, яка забезпечує підтримку аудіо та відео зв'язку на належному рівні. В якості альтернативи можуть бути використані месенджер, вотсапп або вайбер, і пріоритет вибору способу зв'язку завжди залишається за учнями. 

 

Як проходять уроки по скайпу

Найперше заняття завжди починається з попередньої перевірки зв'язку. Саме тому перший урок може затягнутися трохи довше, оскільки на перевірку зв'язку і на налаштування аудіо може піти деякий час. 

Дуже радує те, що з появою нових технологій вивчати італійську мову по скайпу стало зручніше. Зв'язок став більш стабільним, та й звук вже не такий, як був кілька років тому. Онлайн курси італійської мови дають можливість отримати доступ до нових знань незалежно від того, де ви знаходитесь.