Жорсткий інтенсив

Жорсткий інтенсив

Вирішили переїхати в Італію? Скоро до вас приїдуть італійські друзі і ви хочете їх здивувати? Терміново потрібно швидко вивчити італійську? Тоді жорсткий інтенсив від Big City - це для вас!

 

Інтенсивний курс ідеально підійде тим, хто не може наперед розраховувати свій час і можливості, не хоче прив'язувати себе до тривалих часових рамок, хоче за короткий період оволодіти знаннями, які будуть просто необхідні при перебуванні закордоном і при спілкуванні з іноземцями у себе на Батьківщині.

 

Сама програма інтенсивного курсу розрахована не тільки на трудових іммігрантів, але і чудово підійде студентам, які найближчим часом планують їхати на навчання закордон, сім'ям, які виїжджають на постійне перебування, людям, яким іноземна мова стала просто конче необхідна для роботи.

 

У мовному центрі Big City ви можете підібрати собі один з двох режимів інтенсивності вивчення італійської мови.

 

Програма жорсткого італійського інтенсиву від Big City є досить насиченою, комбінує граматику і розмовну італійську та / або ділову мову (за вибором). Інформації подається дуже багато. Заняття можуть проходити як з українським викладачем, так і з носієм італійської мови.