Італійська в групах із практикою в Італії

Італійська в групах

Вивчення італійської мови в групах

Заняття в групах показують свою ефективність вже з перших уроків. Правильний підхід до навчання і добре підготовлений матеріал забезпечать не лише розуміння мови, а і можливість відповідати, ставити питання, вести діалог і вільно розмовляти. Додатковою сміливості і рішучості при перших спробах заговорити італійською, додає і те, що помиляються всі учні, а не Ви один, це дозволяє запобігти появі комплексу сорому і появі мовного бар'єру.

 

У нашій мовній школі паралельно зі звичайними групами запускаються нові, комбіновані групи, які при бажанні зможуть закріпити свої знання в Італії! Для цього потрібно буде попередити нас про таке бажання заздалегідь, ми зможемо підібрати для вас короткий курс закріплення отриманих знань в Італії, а італійська сторона зможе Вам надати необхідні документи, які можуть знадобитися при отриманні візи.

  

При записи на навчання італійської мови в групі (до 8 осіб) наші учні тепер можуть вибирати: вони можуть вибрати курс з подальшим проходженням практики в Італії або звичайний курс, який проводиться в Києві. Така можливість з'явилася завдяки співпраці з італійською школою Michelangelo, яка знаходиться у Флоренції і спеціалізується на навчанні італійської мови іноземців.