Бізнес-курс італійської мови

Бізнес-курс

Спеціально для маленьких і великих акул міжнародного бізнесу та для тих, хто хоче відкрити свою справу в Італії або Швейцарії, ми розробили програму, яка називається «бізнес-курс італійської мови». Курс розрахований на один місяць, але, за потреби, його тривалість може бути подовжена. Обов'язкова вимога до учня - ваша італійська має бути не нижче рівня B1, оскільки для спілкування в діловому стилі окрім presente indicativo, нам ще знадобляться такі часи як passato prossimo, imperfetto, futuro semplice, condizionale, imperativo і congiuntivo, вміння правильно визначати і підставляти артиклі, прийменники і займенники.

А що ще потрібно? Зрозуміло що курси з вивчення італійської мови бізнес ваш самі по собі не побудують, і ніхто його не зробить успішним, окрім вас! Зрозуміло, що для цього потрібен бізнес-план, напрацьована стратегія, знання ринку і італійської мови, хороша і надійна команда.

Вміння знаходити нових ділових партнерів, вести переговори і організовувати бізнес - це ще не все. Для успішної співпраці, яка може закріпитися з роками, ви повинні бути з вашими партнерами «на одній хвилі», так би мовити, розуміти один одного з півслова. Саме тому вам просто необхідний цей курс!

Що включає в себе навчання на бізнес-курсі

Разом ми розберемо правила ділового італійського листування, вивчимо лексичний набір хитромудрих мовних піруетів ділової італійської стилістики, які не під силу середнім умам, навчимося складати документи, правильно їх оформлювати, робити рекламацію, вести розмову по телефону і багато іншого.

Позитивним моментом є те, що всі ці знання і отримані навички ми будемо відпрацьовувати не в теорії, а на практиці. На практиці ми разом спробуємо пошукати потенційних потенційних партнерів, клієнтів, постачальників, відправляти їм запити, на практиці вести ділову переписку, справжні живі телефонні переговори, навчимося проводити співбесіди, пройдемося по законодавчій базі Італії в сфері ведення вашого бізнесу, розберемо деякі юридичні нюанси.

Також, за вашим бажанням, ми можемо разом провести аналітику  вашого бізнес-сектора в Італії або в Швейцарії. По завершенню курсу ви вже точно будете розуміти в якому напрямку вам рухатися, зможете визначитися із стратегією і з тим, як здійснювати подальший розвиток бізнесу.

Переваги бізнес-курсу

Ви зможете не лише відкрити свій бізнес в Італії чи Швейцарії, але і повноцінно вести свою підприємницьку діяльність, управляти компанією оминаючи всілякі ризики і неприємні сюрпризи, повноцінно спілкуватися із своєю командою італійських співробітників і консультантів, придбати житло і правильно все оформити, отримати повноцінну консультацію по всіх питаннях від фахівців, яких ми знайдемо разом. Запорукою вашої самостійності стане відмінне знання італійської мови, а знання ділової мови з вас зробить ефективного самостійного управлінця, який в змозі вивчати документи абсолютно автономно, без залучення перекладачів чи іншого персоналу.

Під час відвідування цього курсу ви зможете вдосконалити свої знання з італійської мови, відпрацювати на практиці і навчитися застосовувати більш ефективно вже отримані навички в реальному житті, а не в теорії, викладеній в зошиті.

Цей курс буде також стане в нагоді і тим, у кого вже налагоджені ділові стосунки з італійськими партнерами по бізнесу. Грамотна мова і ділове листування без помилок - це все говорить про ваше ставлення до роботи і, по суті, ваша мова, як і ваш зовнішній вигляд - ваша візитівка.

Які можливості відкриває бізнес-курс італійської мови

Як допоможе італійська мова бізнес ваш розвивати? На це питання дуже легко відповісти. Справа в тому, що знання інших іноземних мов, нехай навіть дуже популярних і міжнародних, які визнані в такому статусі в усьому світі, не завжди вам може допомогти, особливо якщо ми говоримо про Італію. Дуже часто буває саме так, що окрім італійської, вам не можуть відповісти на жодній іншій мові. Якщо підійти до цього з розумом, то такий стан речей можна навчитися використовувати собі ж на благо. Як? Все дуже легко і просто! Ви зможете знайти таких виробників товару, які орієнтовані лише на внутрішній ринок, у яких ніхто зі співробітників не володіє будь-яким іноземною мовою, але у якого ціни нижче англомовних конкурентів і вони в змозі виробити потрібну кількість товару в зазначені вами терміни. У підсумку ваш заробіток зможе бути збільшений за рахунок більш низьких закупівельних цін.

Серед прикладів можливостей, які вам відкриває наш бізнес-курс, можна навести ще і скорочення термінів поставки. Це вже доведено на практиці: знання італійської мови може призводити до скорочення термінів поставки товару на один - два тижні. Погодьтеся, це велика перевага перед вашими конкурентами.