Бізнес-курс італійської мови

Бізнес-курс

Спеціально для маленьких і великих акул міжнародного бізнесу та для тих, хто хоче відкрити свою справу в Італії або Швейцарії, ми розробили програму, яка називається «бізнес-курс італійської мови». Курс розрахований на один місяць, але, за потреби, його тривалість може бути подовжена. Обов'язкова вимога до учня - ваша італійська має бути не нижче рівня B1, оскільки для спілкування в діловому стилі окрім presente indicativo, нам ще знадобляться такі часи як passato prossimo, imperfetto, futuro semplice, condizionale, imperativo і congiuntivo, вміння правильно визначати і підставляти артиклі, прийменники і займенники.

А що ще потрібно? Зрозуміло що курси з вивчення італійської мови бізнес ваш самі по собі не побудують, і ніхто його не зробить успішним, окрім вас! Зрозуміло, що для цього потрібен бізнес-план, напрацьована стратегія, знання ринку і італійської мови, хороша і надійна команда.

Вміння знаходити нових ділових партнерів, вести переговори і організовувати бізнес - це ще не все. Для успішної співпраці, яка може закріпитися з роками, ви повинні бути з вашими партнерами «на одній хвилі», так би мовити, розуміти один одного з півслова. Саме тому вам просто необхідний цей курс!

Що включає в себе навчання на бізнес-курсі

Разом ми розберемо правила ділового італійського листування, вивчимо лексичний набір хитромудрих мовних піруетів ділової італійської стилістики, які не під силу середнім умам, навчимося складати документи, правильно їх оформлювати, робити рекламацію, вести розмову по телефону і багато іншого.

Позитивним моментом є те, що всі ці знання і отримані навички ми будемо відпрацьовувати не в теорії, а на практиці. На практиці ми разом спробуємо пошукати потенційних потенційних партнерів, клієнтів, постачальників, відправляти їм запити, на практиці вести ділову переписку, справжні живі телефонні переговори, навчимося проводити співбесіди, пройдемося по законодавчій базі Італії в сфері ведення вашого бізнесу, розберемо деякі юридичні нюанси.

Також, за вашим бажанням, ми можемо разом провести аналітику  вашого бізнес-сектора в Італії або в Швейцарії. По завершенню курсу ви вже точно будете розуміти в якому напрямку вам рухатися, зможете визначитися із стратегією і з тим, як здійснювати подальший розвиток бізнесу.