Твій формат

Твій формат

В залежності від поставленої мети, потреб і можливості відвідувати уроки італійської за графіком, ми пропонуємо Вам обрати свій формат навчання, який буде максимально зручним для відвідування.

 

Один з найпоширеніших форматів навчання - це заняття в групі. Чим цікава саме ця форма навчання? За вартістю навчання - це найдешевший варіант і Ви займаєтеся в групі в один і той же час з одними і тими ж людьми, які з Вами на одному і тому ж рівні. Практика показує що в групі завжди цікавіше займатися ще й тому що тут присутній здоровий дух суперництва, який дає ніжні стусани під п'яту точку, щоб ти хоч зрідка щось повторював, інакше перед іншими буде якось не дуже зручно. А після проходження будь-якого з рівнів наші учні можуть закріпити свої знання і пройти необхідну практику в Італії.

 

Альтернатива заняттям в групі - це уроки італійської мови з репетитором. Вони дозволять Вам заощадити час і дадуть можливість займатися за окремою, підготовленою спеціально для Вас програмою за зручним графіком відвідування у зручний час. Також після занять із репетитором, при досягненні певного рівня знань в італійській мові, ви можете бути переведені в уже сформовану групу (за вашим бажанням і при наявності в цій групі місць). Це зробить ваше навчання дешевшим.