Головна

Середній рівень В1 - В2

На рівнях В1 - В2 ви зможете закріпити свої вже отримані знання, і підготуватися до наступного етапу вивчення італійської мови. Рівні В1 - В2 ще називають пороговими. Саме на цьому етапі розумієш, що хочеться знати більше, використовувати більше розмовних конструкцій і краще розібратися в непростій структурі італійської граматики.

 

Рівень В1 - пороговий рівень

На цьому рівні ви починаєте потроху відчувати що це таке свобода спілкування італійською мовою. Паузи між словами стають все менше, як і незрозумілих слів, які раніше були Вам незнайомі. Починаєте дивуватися глибині структури італійської граматики.

Якщо Ви раніше не займалися у нас, то потрапити в групу рівня В1 Ви зможете лише після успішного проходження нашого внутрішнього безкоштовного тестування, яке зможе підтвердити Ваш рівень А2.

 

Рівень В2 - пороговий просунутий рівень

На цьому рівні свобода висловлюватися на італійській мові Вас вже не дивує. Дивує і спантеличує інше питання: як все вивчене не переплутати? Озираючись назад Ви розумієте що майже всі найстрашніше вже позаду, але до ідеалу треба ще трошки постаратися.

Якщо Ви раніше не займалися у нас, то потрапити в групу рівня В2 Ви можете лише після успішного проходження нашого внутрішнього безкоштовного тестування, яке зможе підтвердити Ваш рівень В1.