Головна

Просунутий рівень C1-C2

Дозволить вам насолодитися італійської промовою у всій її красі, на цьому етапі все почне ставати на свої місця: будете все частіше і частіше ловити себе на тому, що починаєте потроху переходити на рівень спілкування носіїв італійської. Тепер є куди озиратися і про що згадати. Основна увага приділяється практиці і закріпленню вже отриманих знань.

 

Рівень С1 - професійне володіння

Якщо на попередніх рівнях із логікою текстів, лексики і граматичних конструкцій були все відносно зрозуміло, то на даному етапі все буде набагато складніше. Ми будемо читати складні публіцистичні тексти, газетні статті і вчитися думати складно, точно так, як це роблять італійці.

Якщо Ви раніше не займалися у нас, то потрапити в групу рівня С1 Ви можете тільки після успішного проходження нашого внутрішнього безкоштовного тестування, яке зможе підтвердити рівень В2.

 

Рівень С2 - досконале володіння

Після проходження рівня С2 Ви зможете вільно розмовляти на рівні добре освіченого носія італійської мови.

Якщо Ви раніше не займалися у нас, то потрапити в групу рівня С2 Ви можете тільки після успішного проходження нашого внутрішнього безкоштовного тестування, яке зможе підтвердити рівень С1.